شاید این بی توجهی در بیشتر مردان وجود داشته باشد و دلیل این امر به ذات مردها باز می گردد در برخی از مردان بی توجهی به طور عمد نبوده و چون  در روابط خود کمتر متمرکز می شوند با این مشکل رو به رو خواهند شد. شاید اولین برخوردی که بیشتر خانم ها سعی دارند در برخورد با مرد بی توجه به سراغ آن بروند سرزنش کردن و تحقیر باشد در صورتی نمی دانند این امر یک امر ذاتی در اکثر آن ها است و با گفت و گو می توانند این مشکل را برطرف کنند.

مرد بی توجه را درست کنید

با مرد بی توجه چگونه رفتار کنیم؟

شاید یکی از مهم ترین مسایل در برخورد با رفتارهای نادرست دیگران شناسایی علت این رفتار است و این امر جز با صحبت امکان پذیر نخواهد بود. شما باید به عنوان شریک زندگی همسر خود این را آموخته باشید که در برخورد با مسایل باید با یکدیگر گفتگو کنید و از این طریق مشکلات خود را حل کنید.

از همسرتان بخواهید تا بیشتر درباره خواسته هایش با شما صحبت کنید و از او دلیل برخی از مشکلات رفتاری اش را جویا شوید و در ابتدا باید از بیان رفتارهای خوب او شروع کنید. شما با تشویق کردن او این اجازه را به همسرتان می دهید که درباره هر مشکل شخصی با شما درد و دل کند.

اولین احساس منفی که زنان در برخورد با مرد بی توجه خود دچار آن می شوند این است که فکر می کنند مرد آن ها به دلیل بی علاقه گی و بی اهمیت بودن نسبت به او چنین رفتاری دارد و این احساس می تواند عواقب مخربی را در رابطه آن ها ایجاد کند. اما برای برخورد با اینگونه از مردها راهکارهایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید رابطه خود را صمیمانه و درست کنید.

مردان بی توجه

پی بردن به نیازها:

به نیازهای همسر خود بیشتر توجه کنید و این کار تنها از طریق همنشینی و صبحت کردن با یکدیگر امکان پذیر است. در طول روز ساعت های زیادی را با همسر خود صحبت کنید و مانند یک دوست به حرف های او توجه کنید این امر نمی تواند نتیجه عکس داشته باشد و در پی آن همسر شما نیز به شما توجه خواهد کرد.

جویای علت شوید:

بی توجهی مردان ممکن است در برخی از مواقع ناشی از ناراحتی و نگرانی های آنان باشد و در چنین شرایطی مرد بی توجه نیاز به هم صحبتی با فردی را دارد که بیشتر او را درک کند و از ناراحتی های او مطلع شود.

مردان بی توجه چگونه اند

مشکلات اقتصادی:

بیشتر مردان در صورتی که در زندگی شغلی خود به مشکل بر می خورند نمی توانند احساسات مثبتی از خود بروز دهند و این امر به شکل بهانه جویی، بی حوصلگی و بی توجهی بروز داده می شود. پس در صورت دیدن مشکل در رفتار همسر ابتدا آن را به زندگی مشترک خود ربط ندهید.

توجه کردن:

هر چیز که توجه همسر را به شما جلب کند می تواند برای از بین بردن این بی توجهی مفید باشد. شما به راحتی می توانید با توجه دادن به همسرتان او را از بی توجهی دور کنید و محبت بیشتری را از سمت او دریافت نمایید. در رابطه و زندگی مشترک محبت کردن می توانید کلید حل بسیاری از مشکلات باشد.

چگونه بی توجهی مردان را کم کنیم

آگاه کردن:

گاهی اوقات مرد بی توجه متوجه رفتار خود نسبت به همسرش نخواهد بود و این به دلیل عدم آگاهی او است در چنین مواردی بهتر است به او بگویید که این رفتار او شما را آزار می دهد و موجب رنجش می شود.

جذابیت ظاهری:

مردها به ظاهر همسران خود بسیار توجه دارند و شما با یک راهکار ساده می توانید با جذاب تر کردن ظاهر خود توجه او را به خود بیشتر جلب کنید و انرژی بیشتری به او بدهید.

تحسین کردن:

از همسر خود بسیار تعریف کنید و بدانید که شما به عنوان همسر او باید اعتماد به نفس بیشتری به همسرتان بدهید و زمنی که این توجه را از سمت شما دریافت می کند بیشتر به شما علاقه مند خواهد شد زیرا تصور می کند که شما تنها فردی هستید که توانایی های او را باور دارید. بنابراین تحسین کردن نیز راهی برای برخورد با مرد بی توجه است.

منبع : آرگا

برچسب :

برچسب ها :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.